Firma Profili

2003 yılında ticari tip soğutucu sektörünün lideri olan Şenocak Soğutma A.Ş.’de sektöre ilk adımımızı attık. Burada edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikimlerimizle 2006 yılı sonunda ufak çaplı bir işletme olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik. Hızla yükselen satış grafiğimiz, artan ciro ve müşteri sayımız neticesinde satış ve hizmet kalitemizi yükseltmek üzere ihtiyaç duyulan kurumsal yapıyı 2009 yılı başlarında Korbuz Isıtma Soğutma Sistemleri Ltd. Şti. adı altında oluşturduk.

Adından da anlaşılacağı üzere Kor ( Isıtma ) ve Buz ( Soğutma ) kelimelerinin birleşmesinden oluşan Korbuz, birbirine zıt olan ancak aynı zamanda birbirini tamamlayan ısıtıcı ve soğutuculardan oluşan ticari tip ekipmanların ( ki bunlar soğutucular, derin dondurucular, buz makineleri, dondurma dolapları, fırınlar, döner ocakları, ızgaralar, tost makineleri, çay ocakları vb gibi ürünleri kapsamaktadır ) toptan ve perakende satış ve dağıtımını yapmaktadır.
Müşterilerimiz ağırlıklı olarak Et-Tavuk, Süt, Su, Soda, Meşrubat ve Meyve Suyu, Donuk Gıda, Dondurma, Alkollü İçecek, Hazır Tatlı Pasta sektörlerinde faaliyet gösteren üretici / ithalatçı firmalar ve bu firmaların ana toptancıları, bayileri ile market ve süpermarketlerdir.

Korbuz , ticari tip soğutucu sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmalar ile yeni sinerjiler yaratmakta, ürün yelpazesini ve çeşitliligini sürekli geliştirmekte, etkinliğini ve verimliliğini artırmaktadır. Korbuz’un temsilcisi olduğu firmalarla ortak amacı, uluslararası yüksek kalite standartlarında üretilen, yenilikçi, estetik ve dayanıklı ürünlerle Türkiye’de kullanıcıların gıda ürünlerini en iyi ortamda muhafaza ve teşhir etme imkanı sağlayabilmeleridir.

İnsan hayatının değerine ve önemine inanan Korbuz, soğutma sektöründe olduğu kadar gıda endüstrisini de içine alan tüm gelişmeleri çok yakından takip ederek, ileri teknoloji ile üretilen sistem ve cihazları tedarik etmesinin yanı sıra, müşterilerinin ulusal ve uluslararası teknolojik koşullarda çeşitlilik gösteren gereksinim ve beklentilerinin üzerinde güvenilir ürünleri sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Korbuz, yukarıda sıralanan hizmetlerinin yanı sıra, satış ve satış sonrası hizmetlerinde “Müşteri Memnuniyetini” en üst düzeyde oluşturmayı ve devamlılığını sağlamayı benimsemiştir. Bu amaçla da, teknolojiye olduğu kadar, insan kaynakları, kaynakların etkin ve bilinçli kullanılması, eğitim vb konulara da gerekli önemi göstermektedir. Temsilcisi olduğu ürünlerin kullanım alanları, kullanıcı eğitimi, uygulama, bakım, onarım vb, satış ve satış sonrası gerekli olan bilgi ve donanım için çalışanlarının sürekli eğitilmesine büyük önem vermektedir.

Firmamız , müşteri ihtiyaçlarını doğru saptayarak ve en uygun çözümlerle karşılamakta, uzun süreli iş ortaklığı yaklaşımı ile ileri teknolojiye sahip, yüksek performanslı, verimli, dayanıklı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır.

Korbuz, uluslararası standartlarda kalitesi kanıtlanmış dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermeyi sürdürmek, çalışanları, müşterileri, toplumu ve çevreyi koruyan anlayışı ile yükselen değer olmak için profesyonel ve modern yönetimi ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Saygılarımızla,

  • Hakkımızda

    KORBUZ Ltd. Şti. olarak Misyonumuz çalışanları, tedarikçileri, müşterileri ile dürüst, güvenilir, uyumlu ve samimi bir iş ortamı oluşturmak, sürekli gelişen devamı »

  • Ürünlerimiz

    Profesyonel kullanıma yönelik ticari tip soğutucu ve dondurucu dolaplar, endüstriyel mutfak ekipmanları ürün gamımıza ait tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz devamı »

  • Haberler